Soğutma Kulesi Kimyasalları

Adiquimica S.A.1983 yılında su devreleri şartlandırma ve su arıtımı konusunda kimyasallar üretmek için kurulmuştur. O günlerden beri, şirket yapısına Araştırma Geliştirme Bölümü dahil edilmiştir. Bu bölümün görevi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun çözümleri bulmaktır. Günümüzde inovasyona dayalı gelişme stratejisi sayesinde binlerce şirkete hizmet vererek sektörde lider hale gelmiştir.

Barselona, Madrid, Santander, Seville, Valensiya, Valladolid, Pontevedra, Zaragoza, Almeria, Montpellier ve İstanbul ofislerinde, Adiquimica’nın en uzman teknisyenleri, arıtma ve şartlandırma dizaynı için ilk çalışmalardan işletme parametrelerinin kontrolüne kadar müşterilerine eksiksiz çözüm ve servis hizmeti sağlamaktadır.

ÜRETİM TESİSİ

Adiquimica, su şartlandırma için kendi kimyasallarını üretmektedir. Üretim prosesi kalite ve çevre yönetmeliklerine uygun olarak şirketin Berga(Barselona)’daki 3500 m2’lik üretim tesisinde gerçekleşmektedir.

SOĞUTMA DEVRELERİ

Adiquimica, soğutma devrelerinin mükemmel işleyişini garanti etmek için çok geniş ürün yelpazesi sağlamaktadır.

  • Soğutma kulesi devresinin işletme koşulları ve besleme suyu kalitesi gözönünde bulundurularak işletme parametrelerini optimize etmek, korozyon oluşumunu engellemek, çökelti ve biyoloijk büyüme problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla müşterilerimize özel simülasyon programları sunuyoruz.  
  • Yüksek risk sistemlerinin etkili hijyen ve sağlık kontrollerini garantiye almak için, Adiquimica çok geniş yelpazede biyositler üretmektedir. Biyositler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Ayrıca şirket temizleme ve dezenfeksiyon uygulamaları için Pestisit Kuruluşlarının Resmi Kayıt ve Hizmetlerine kayıt olmuştur.

Video

Ürün Adı : Soğutma Kulesi Kimyasalları