Kazan Kimyasalları

Adiquimica S.A.1983 yılında su devreleri şartlandırma ve su arıtımı konusunda kimyasallar üretmek için kurulmuştur. O günlerden beri, şirket yapısına Araştırma Geliştirme Bölümü dahil edilmiştir. Bu bölümün görevi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun çözümleri bulmaktır. Günümüzde inovasyona dayalı gelişme stratejisi sayesinde binlerce şirkete hizmet vererek sektörde lider hale gelmiştir.

Barselona, Madrid, Santander, Seville, Valensiya, Valladolid, Pontevedra, Zaragoza, Almeria, Montpellier ve İstanbul ofislerinde, Adiquimica’nın en uzman teknisyenleri, arıtma ve şartlandırma dizaynı için ilk çalışmalardan işletme parametrelerinin kontrolüne kadar müşterilerine eksiksiz çözüm ve servis hizmeti sağlamaktadır.

ÜRETİM TESİSİ

Adiquimica, su şartlandırma için kendi kimyasallarını üretmektedir. Üretim prosesi kalite ve çevre yönetmeliklerine uygun olarak şirketin Berga(Barselona)’daki 3500 m2’lik üretim tesisinde gerçekleşmektedir.

BUHAR KAZANLARI

  • Buhar kazanı arıtımı :

Adiquimica, düşük orta ve yüksek basınç kazanlarının korunması ve kontrolü için programlar ve ürünler sağlamaktadır. Bunlar aşağıdakileri içermektedir:

- ADICLEAN çökelti önleyiciler

- ADIC oksijen tutucular (Oksijenin kimyasal redüksiyonunu sağlayan ürünler)

- Özel şartlandırma yöntemleriyle kondens hatlarındaki korozyonu önleyici kimyasallar

- Gıda ve içecek endüstrisi için özel ürünler

   
  • Kazanların kimyasal temizliği:

Adiquimica, buhar kazanlarının temizliği için özel ekipman ve uzman personel sağlamaktadır. Ayrıca şartlandırma programının verimini değerlendirmek ve ekipmanın   durumunu izlemek için buhar jeneratörlerinin iç denetimi gerçekleşmektedir.

 

Video

Ürün Adı : Kazan Kimyasalları