Hakkımızda

Hakkımızda

2000 Yılında İstanbul’ da kurulan Tolem Çevre, çevre teknolojileri alanında ekipman satışı, teknik servis ve taahhüt işleri sunan bir mühendislik firmasıdır.

Arıtma sistemleri dizaynında başlangıç noktası olarak hamsu karakterizasyonunu esas alır ve müşterisinin istekleri doğrultusunda gelişmiş arıtma teknolojilerini kullanarak en uygun prosesi belirler. Proses belirleme sürecinde bilgisayar destekli programlar, laboratuar çalışmaları ve pilot tesislerden faydalanır. Çalışma sonucunda en uygun, güvenilir ve en ekonomik proses seçilmiş olur.

Tüm projelerin, proses seçimi, dizaynı, montajı ve işletmeye alınması uzman mühendis ve teknisyen kadrosu tarafından sağlanır.

Tolem Çevre, arıtma teknolojileri ekipmanları ve kimyasalları konusunda da uluslararası pazarda önde gelen pek çok firmanın Türkiye temsilciliğini yapmakta ve müşterilerine bu ürünlerin satış hizmetini vermektedir. Akabinde bu ürünlerin teknik servis hizmeti de Tolem Çevre tarafından sağlanmaktadır.

Tolem Çevre sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, evrensel ve etik değerlere bağlıdır, ekonomik kaygılarla hiçbir zaman kaliteden ve prosesin gerekliliklerinden taviz vermez. Uzman mühendis ve teknik servis kadrosuyla gerek ilk yatırım sürecinde gerekse de projenin teslim edilmesinden sonra koşulsuz bir şekilde müşterilerini memnun etmeği, insan ve çevre sağlığını koruyacak tesisler kurmayı, müşterisinin her türlü proses ihtiyacını eksiksiz karşılayan çözümler üretmeyi görev bilmiş bir firma olarak hizmetinizdedir.

Uzun seneler beraber olmak dileğiyle…..