ENGLISH
 
 

DENİZ SUYU ARITMA PROSESLERİ

Deniz Suyundan İçmesuyu Temini (Tatlısu Yapıcı – Watermaker)

Firmamızın temin etmekte olduğu tatlısu yapıcı ters ozmoz sistemleri sektörde bulunan en dayanıklı arıtma sistemlerinden ilkidir.

Sistemlerimiz, elektrik tüketimi, tatlı su üretim kapasitesi ve sistemin ömrü gibi çok önemli faktörler gözönüne alındığında deniz tutkunlarının yapacağı yatırım için en iyi seçimdir.Tüm ürünlerde korozyona dayanıklı malzemeler kullanılmakta olup ü rünlerde kullanılan titanyum malzeme yüksek basınç pompaları, fiberglas membran tankları ve yüksek kalite paslanmaz çelik fittingler sistemlerimizin dünya denizlerinde ömür boyu kullanım için dizayn edilmiş olduğunu ortaya koyar.

Ana kumanda merkezi sistemin her operasyonunu ve performansını kendisi izler. Kontrol merkezi kullanıcıyı üretilen su kalitesi, sıcaklık ve ne zaman bakım gerektiği hakkında mesajlar vererek bilgilendirir. Standart olarak verilen bir uzaktan kumanda paneli ile sistemin tüm fonksiyonları kaptan köşkünden kontrol edilebilir ve izlenebilir.

Deniz Suyundan Güneş Enerjisi ( Solar Enerji ) ve Atık Isı ( Waste Heat ) Kullanarak Safsu Temini :

Elektrik enerjisi kullanımı gerekmeksizin güneş enerjisi ile deniz suyundan 1-50 m3/gün kapasiteli safsu temin edilebilen ve özellikle marinalar, oteller ve endüstriyel tesisler için ideal olan yeni bir teknolojidir.

 

 
   

İyon değiştirme prosesleri
Filtrasyon
Dezenfeksiyon
Atıksu Arıtma ve
Çamur susuzlaştırma
Koku Giderme
  Hava / Gaz Arıtımı
  Denizsuyu Arıtma Prosesleri
 
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER ve TESİSLER
Tesisler
Ekipmanlar
Kimyasallar ve Filtrasyon Ürünler
REFERANSLAR
HİZMET ALANLARIMIZ
BİZE ULAŞIN
 
 
 
 
 
Copyright © 2005 Tolem Çevre Teknolojisi Ltd.Şti.- All Rights Reserved Designed By 3NOKTA